Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» Igrice » Ikariam

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Ikariam taj Sre Jul 14 2010, 23:56

NemanjaD

Super spamer
Super spamer
Evo jedne veoma zanimljive online igrice .. radi se o strategiji , tvoja uloga je da se razvijas vojno , politicki i civilizaciono , naravno tu je i napredovanje u savezu , kao i takmicenje s ostalim igracima ...

Pa ko zeli da pocne ikariam moze pocete na rs.domenu i registrovati se [You must be registered and logged in to see this link.] a posle registracije i izabira sveta kao i potvrde mejla moze se prijaviti [You must be registered and logged in to see this link.] .

Pa evo da i detaljnije pojsanim ovu igru ....

Igra je do nedavno imala samo 2 sveta Alphu i Betu , pre manje od mese dana osnovan je i treci svet Gama ...

Ja sam na Svetu Beta u savezu Klinika koji je 14 u svetu i u tom savezu sam General , a na Svetu Gama sam Vodja i General tj. upravljam istoimenim savezom ... ako neko igra Ikariam moze se prikljuciti nasem savezu tako sto ce se registrovati na nasem forumu gde ujedno moze dobiti informacije o savezu i uslove za ulazak a nas forum se nalazi [You must be registered and logged in to see this link.] . Nadam se da ce se nekome od vas zasvidjati igra pa ako nije igrac , da to moze postati , a ako vec neko igra na Beti ili Gami ako mu se zasvidja savez moze konkurisati i nastaviti stabilno da se razvija .

http://www.tehnickaskola-pirot.edu.rs/

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

» Igrice » Ikariam

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Ćaskanje
Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Posedujte besplatan blog